CashBack - зареєструйся й заощаджуй!

26.01.2017

Я переконана, що для багатьох наведена інформація буде корисною та надасть змогу заробити на покупках з сайту AliExpress. Інформацію я надаю абсолютно безкоштовно. Єдине прохання, якщо мої поради були для вас корисними та ви вирішили ними скористатись та зареєструватись у системі ePN - зробіть це за моїми посиланнями. Це і буде винагородою для мене. Якщо виникатимуть питання - шукайте у фейсбуці Діану Бергович, пишіть. Надам додаткові поради.Реєстрація в ePN CashBack

Отже, багато хто з коритувачів інтернету проводять покупки товарів в різних інтернет-магазинах на AliExpress також.
Але мало хто знає, що на таких покупках в інтереті або ж на рекламі різних товарів в інтернет-магазинах можливо непогано заощадити, навіть заробити.
Сам магазин AliExpress, наприклад, партнерської програми не має та рефсилки не роздає.
Але за допомогою так званого кешбеку (CashBack) можливо заробити. Розмір відсотка суми, яка підлягає поверненню коливається, але не є меншою за 7%. Під час проведення певних акцій, організованих самим сайтом AliExpress чи окремими продавцями CashBack може сягати 18%.

Тo як же працює цей кешбек?
Після реєстрації в ePN CashBack (а на АліЕкспрес ви вже зареєстровані) ви можете економити і повертати частину грошей за покупки в інтернет-магазинах! 

Для цього можна використовувати функціонал особистого кабінету, або мобільний додаток, або браузерний плагін (це щось типу мобільного додатку, але на компютер, встановлюється легко).

Наприклад, ось кілька простих порад, які допоможуть вам почати роботу з Кешбек-сервісом за допомогою плагіна:
1. Встановіть плагін, щоб було простіше купувати.
2. Авторизуйтесь в плагіні.
3. Зайдіть на сайт магазину і виберіть товар, який хочете купити.
4. Клацніть по значку плагіна в браузері і натисніть на кнопку "Активувати Кешбек".
5. Після натискання кнопки ви залишитеся на тій же сторінці. Тепер потрібно оформити замовлення і оплатити його.
6. Готово! Побачити суму Кешбек можна в розділі "Статистика по замовленнях".


При цьому слід зазначити, що сервіс ePN - досить дружній. В особистому кабінеті знайдете відповіді на питання, які найчастіше задаються користувачами. Крім цього, дуже добре працює служба технічної підтримки, яка надасть відповідь за короткий проміжок часу.Перевагою у користуванні ePN CashBack є досить швидке повернення коштів - відразу після отримання вам товару та мінімальна сума для виводу - 0,2$!

Зареєструватись в ePN CashBack можна ТУТ!