Як реєструватись на AliExpress

26.01.2017

Все починається з неї, реєстрації. Ви, звичайно, можете шукати товари і без реєстрації, але при спробі що-небудь купити вас попросять створити свій профіль. Він потрібен для доступу до історії замовлень, списків бажань, спілкування з продавцями, статистики. Загалом, не відкладаючи в довгий ящик, будемо реєструватися.

Заходимо на сайт ru.aliexpress.com

Форма реєстрації . Відповідна кнопка знаходиться у правому верхньому куті сайту у вигляді людського силуету. При натисканні на неї відкривається форма реєстрації. Від нас зажадають email-адресу, ім'я та прізвище, а також пароль. Можна прив'язати акаунт Facebook, в цьому випадку email вводити не доведеться: він підтягнеться автоматично.

Особистий кабінет «Мій AliExpress»

Після реєстрації можна буде зайти у ваш профіль. Тут багато цікавого: замовлення, повідомлення, відгуки, список бажань, суперечки і так далі. На даному етапі можна хіба що додати адресу доставки, все інше поки не потрібно.

Щоб додати адресу доставки, треба перейти в однойменний пункт бокового меню. Адрес може бути кілька. Ви ж будете відправляти всякі подарунки друзям та рідним? Будете-будете. Тому кілька адрес - це зручно. При оплаті замовлення просто вибираємо потрібну, і все готово.

Незважаючи на те що запитують нас російською мовою, заповнювати форму тут потрібно тільки латиницею. Це важливо. У китайців немає клавіатур з кирилицею і, можливо, навіть кодування, яке правильно відображає її, тому все, починаючи від імені і закінчуючи адресою, потрібно писати транслітом. Саме транслітом, а не в перекладі на англійську!

Китайцям неважливо, що клеїти на посилку, а бабусі-листоноші будуть ламати голови, поки зрозуміють, що ви мали на увазі під Lenin avenue або boulevard of Peace.

Ім'я одержувача - вкажіть прізвище, ім'я та по батькові повністю.

Вулиця, будинок, квартира - пишіть просто ulitsa Pobedy або pereulok Mostovoi. На пошті зрозуміють.

Поштовий індекс - важливий момент. Навіть якщо ви помилитеся з адресою, за індексом відправлення дійде куди треба. Уточнити індекс найближчого відділення можна тут.

Телефон / мобільний телефон - не забудьте, що номери потрібно вводити в міжнародному форматі, починаючи з коду країни.

Мої вітання, ви зареєструвались!

(інформація з ресурсу lifehacker.in.ua)