Реєстрація для заробітку

25.01.2017

Я переконана, що для багатьох наведена інформація буде корисною та надасть змогу заробити на покупках з сайту AliExpress.

Інформацію я надаю абсолютно безкоштовно. Єдине прохання, якщо мої поради були для вас корисними та ви вирішили ними скористатись і зареєструватись у системі ePN - зробіть це за моїми посиланнями. Це і буде винагородою для мене. Якщо виникатимуть питання - шукайте у фейсбуці Діану Бергович, пишіть. Надам додаткові поради.

Реєстрація як веб-майстер - https://epngo.bz/ali_epn_index/aul14r (для зручності можете змінити мову сайту)

Отже, як заробити на AliExpress?

Якщо ви здійснюєте покупки на AliExpress часто та/або у великих кількостях, маєте інтернет-ресурс із великою відвідуваністю, тоді вам варто зареєструватись у партнерській програмі ePN як веб-майстер.

Даний спосіб дозволить вам повертати 8,5% партнерської винагороди від вартості оплаченої та отриманої покупки, а не 7%, як у CashBack. При збільшенні обсягу покупок відсоток зростає.

Для отримання своєї винагороди потрібно в особистому кабінеті веб-майстра згенерувати партнерське посилання на товар (робиться в два кліка), по ньому перейти та купити. Разом із цим, ви можете розповсюджувати в інтернеті згенероване посилання, і, якщо хтось, перейшовши по ньому, також купить щось на AliExpress - ви отримаєте 8,5% від суми цієї «чужої» покупки. Класно, правда?

Далі.

Веб-майстер може не тільки генерувати конкретні посилання, а створювати діп-лінки , користуватись купою готових банерів та лендінг-сторінками.

Заробіток на цьому можливий лише якщо ви особисто щось купуєте у великих об"ємах, або якщо у вас є звідки брати трафік - людей, яким би було цікаво щось купити.

Додатково скажу, що до мене звертаються люди із проханням щось конкретне для них замовити. Ті ж самі 8,5%.

Але це ще не всі вигоди та можливості партнерської програми.

Окрім посилань на той чи інший товар ви можете залучати друзів, знайомих та незнайомих вам людей до реєстрації у системі ePN. Залучати так званих рефералів - людей, які зареєструвались за вашими реферальними посаланнями.

Якщо реферал зареєструється як веб-майстер - ви будете отримувати 5% від суми, яку він заробить.Якщо реферал зареєструється у системі CashBack - вам 20%+ від суми його кешбеку платить програма, реферал жодних втрат не несе!

Перевагою у користуванні партнерською програмою ePN як веб-майстер є більша сума заробітку на партрнерських посиланнях, а також можливість пасивного доходу на залучених до системи рефералах, учасниках.

На швидкі гроші не варто розраховувати, перші зарахування через півтора-два місяці (залежить як товар прийде і коли підтвердиться його отримання). За наявності сайтів, можна просто прикручувати банери і чекати на пасивний дохід, нічого спеціально не генеруючи і не розповсюджуючи.

ВАЖЛИВО!!! Ваші реферали (чи веб-майстри, чи користувачі CashBack сервісу) - жодних втрат не понесуть і сума їхнього заробітку не зменшиться. Винагороду у 5% та 20% вам виплачує система ePN, якій, в свою чергу - AliExpress.

Усю наведену вище інформацію можна сміливо доводити до відома ваших рефералів. Таким чином і вони зможуть додатково заощадити та заробити.